Avala Büroopinnad logo
Arhitektuur

Meelihaarav arhitektuur

Avala büroohoonete igalt poolt vaadeldava ja esteetiliselt lummava välisilme inspiratsiooniks on kauged planeedid. Suurlinlik peegeldava klaasiga fassaadilahendus, mis peidab optiliselt ära korruste argise korrapära. Hooned, mis rõhutavad funktsionaalsust ja isikupära, seda nii päeval kui öösel

Tehnoloogia

Tehnoloogia tõhususe teenistuses

Tehnoloogilised uuendused on märkamatus teenistuses ja teevad büroos viibivate inimeste elu väga mugavaks. Nutikad eelavalikutega liftid, mis säästavad töötajate aega ja automaatika, mis juhib valgustust, kütet ja ventilatsiooni just sõltuvalt tarbimisvajadusest.

Keskkonnasõbralik

Puhta südamega ärikvartal

Keskkonnasõbraliku maja märgist – LEED GOLD kandvad Avala büroomajad ammutavad energia Tallinna suurimast päikesepargist, mis aitab katta 1/3 ärikvartali energiavajadusest. Uudsed katused on kaetud keskkonnasõbraliku membraaniga (IKO Carrara), mis on õhku puhastava reaktsiooniga. Katuse materjal, mis neutraliseerib eluaja jooksul 3750 auto aastase emissooni.

Siseviimistlus

Standard- või erilahendus, hele või tume siseviimistlus

Moodsat elustiili toetav keskkond , kus on võimalik siduda töised toimetused ja tervislikud eluviisid. Spordisaal, siseterviserajad, haljastatud õueala ning laia valikuga lõunarestoran loovad muretu pingevaba atmosfääri.

Parkimine

Avaram parkimine kesklinnas

Avalas on suurepäraselt lahendatud büroomajade murekoht – piiratud ja kulukas parkimine. Klientide kasutuses on ligi 850 parkimiskohta, millest suurem osa parkimismajas. See katab sujuvalt ära nii ärikvartali üürnike kui külaliste parkimisvajaduse. Laadimisvõimalus kuni 200 elektriautole ja mugavad rattaparklad.

KRISTO SOITU
Müügijuht-haldur
+372 5627 7001 kristo.soitu@kaamos.ee

Küsi lisainfot

* Kohustuslik väli

Täname huvi tundmast!

Võtame peagi ühendust.

Andmete edastamisel tekkis tõrge.

Proovi uuesti või võta ühendust telefoni teel!