Avala Büroopinnad logo
Büroohooned

Electra, Polaris, Sirius

Avala sümboliseerib avarust ja sarnaneb öise tähistaevaga. Taevatähed Polaris, Sirius ja Electra säravad taevalaotuses sedavõrd eredalt, et paistavad teistest kaugemale. Büroohooned on just tähtede järgi oma nimed saanud ning püüavad pilku nii päeval kui öösel. Avala ärikvartalis valmivad esimestena ELECTRA ja POLARIS, mis 12 korrusega kõrgusse küündivad ja lisavad kogu piirkonda perspektiivi ja väärikust. Pisut hiljem kerkib nende kõrvale ka kolmas büroohoone SIRIUS.

Teenused

Orgaaniline osa elust

Avala kvartal on kaasaegset elustiili toetav keskkond, kus töised toimetused on läbi põimunud tervislike harjumuste ja aktiivse elustiiliga. Spordisaal, siseterviserajad, haljastatud õueala ning rikkaliku valikuga lõunarestoran loovad loomuliku ja pingevaba atmosfääri, kus on nauditav veeta arvestatavat osa oma elust.

Kliendid

Esinduslik ja moodne ärikodu

Tänaseks on AVALAs oma uue ärikodu leidnud juba mitmed nimekad ettevõtted. Kvartali täna suurimaks ankurrentnikuks saab Elektrilevi, kes kolib ELECTRA majja suurema osa oma tegevusest. Lisaks kolivad Avalasse esimeste seas Bestair, Pernod Ricard Estonia, 24-7 Fitnessklubi ja Lõunarestoran METS. Ärikvartali suurepärast asukohta ja kvaliteeti kinnitab fakt, et ka kvartali arendaja KAAMOS kolib suure osa oma grupi ettevõtetest just Avalasse.

KRISTO SOITU
Müügijuht-haldur
+372 5627 7001 kristo.soitu@kaamos.ee

Küsi lisainfot

* Kohustuslik väli

Täname huvi tundmast!

Võtame peagi ühendust.

Andmete edastamisel tekkis tõrge.

Proovi uuesti või võta ühendust telefoni teel!