Avala Büroopinnad logo

11. juuni 2020

5 põhjust, miks kolida ettevõtte Avala ärikvartalisse

Avala on Tallinna südalinna piirile loodav kõigi mugavustega ärikvartal, mille esimene 12-korruseline büroohoone valmib juba selle aasta sügisel. Toome välja viis peamist põhjust, miks kolida ettevõtte Avala ärikvartalisse.

Asukoht. Avala ärikvartal kerkib Tallinna ühte kõige kiiremini arenevasse  piirkonda – Veerenni asumisse. Ühelt poolt on Veerenni vaid kiviviske kaugusele Tallinna südalinnast, teisalt aga jäävad olulised sõlmpunktid nagu lennujaam, bussijaam ja tulevane Rail Baltica terminal vaid 5-minutilise sõidu kaugusele. Kvartalisse pääseb mugavalt nii auto, liinibussi kui rongiga. Samuti mööda kergliiklusteid nii Tartu kui Viljandi maanteelt ja seda ka linnast väljas elades.

Keskkond. Tänapäeva ärilinnak on inimesekeskne. Seepärast on Avalasse loodud keskkond, mis soosib inspiratsiooni ja mõttelendu. Avaratest kontoritest avanevad vaated Tallinna Vanalinnale ja Ülemiste järvele, lõunapausil saab nautida piknikku rohelise haljastusega õueala või einestada mõnes kvartali lõunarestoranis, siseterviserajad aga sobivad aja mahavõtmiseks ja mõtete kogumiseks. Tööpäeva lõppedes on võimalik enda keha ja vaimu turgutama spordisaalis.

Oluline on ka silmailu. Kui paljudel Tallinna büroohoonetel on eelkõige lähtutud funktsionaalsusest ja hoone esteetiline väljanägemine on teisejärguline, siis Avala ujub vastuvoolu. Arhitektide ja arendaja sooviks on, et Avala oleks pigem skulpturaalne kui klassikaline korrushoone. Selleks on välispinnaks kasutatud peegeldava klaasi ning see on kaetud valgustatud fassadilementidega, mis peidab optiliselt ära korruste korrapärase jaotuse.

Innovaatiline ja keskkonnasõbralik. Avala tehnoloogilised uuendused teevad büroos viibivate inimeste elu tõeliselt mugavaks – hoone justkui mõtleb märkamatult inimese eest. Olgu selleks nutikad eelavalikutega liftid, mis tellitakse maja poolt juba ette juba enne, kui inimene hoone fuajeesse jõuab. Või automaatika, mis juhib valgustust, kütet ja ventilatsiooni just sõltuvalt tarbimisvajadusest.

Keskkonnasõbralikkus on tehnoloogia kõrval Avalas teine oluline märksõna. Keskkonnasõbraliku maja märgist LEED Gold kandvad Avala büroomajad ammutavad energia Tallinna suurimast päikesepargist, mis aitab katta 1/3 ärikvartali energiavajadusest –see tagab madalad kõrvalkulud ja energia varustuskindlustuse. Uudsed katused on kaetud keskkonnasõbraliku membraaniga (IKO Carrara), mis on õhku puhastava reaktsiooniga. Katuse materjal neutraliseerib eluaja jooksul 3750 auto aastase emissooni.

Läbimõeldud parkimislahendus. Autoga tööl käimine ei pea olema lisastress. Avalas on suurepäraselt lahendatud paljude büroomajade murekoht – piiratud ja kulukas parkimine. Lühikeseks peatumiseks on hoone sissepääsu lähedal parkimiskohad, töötajatele ning pikemaks külastuseks on loodud mahukas parkimismaja ja maa-alune garaaž ligi 850 parkimiskohaga. See katab sujuvalt ära nii ärikvartali üürnike kui külaliste parkimisvajaduse. Samuti on laadimisvõimalus kuni 200 elektriautole ja kergliiklejatele on loodud jalgrattaparklad.

Kindel kvaliteet ja paindlikkus. Kaamos on pikaajalise kogemusega ärikinnisvara arendaja ja üürileandja. Kaamose portfelli kuulub ca 50 000 m2 üüripinda sh Eesti suurim büroohoone Tammsaare Ärikeskus, Endla Ärimaja, Järve Ärimaja, Tridensi laokompleks, Statistikaameti maja. Kaamos arendab ja ehitab oma kinnisvara ise  ning see võimaldab arvestada kliendi soove kogu protsessi jooksul, alustades kavandamisest kuni viimse detailini läbi mõeldud kinnisvara lõpliku valmimiseni.

KRISTO SOITU
Müügijuht-haldur
+372 5627 7001 kristo.soitu@kaamos.ee

Küsi lisainfot

* Kohustuslik väli

Täname huvi tundmast!

Võtame peagi ühendust.

Andmete edastamisel tekkis tõrge.

Proovi uuesti või võta ühendust telefoni teel!